Stokrotki

ul. Borkowska 25 Kraków , ul. Skotnicka 101 Kraków

Żywienie

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "STOKROTKI" posiada własną kuchnię .
Wszystkie Dzieci w Przedszkolu spożywają posiłki wyprodukowane w naszej kuchni .

Kuchnia jest nadzorowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną – SANEPID.

Jadłospisy przedszkola układane są zgodnie z zasadami prawidłowego żywienia dzieci.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS

Poniedziałek
Śniadanie: pieczywo , masło, ser żółty, kawa ,,Inka” , wymiennie herbata, jabłko.
Obiad: żurek z kiełbaską , makron z serem, kompot.
Podwieczorek: pieczywo, wędlina, masło, ketchup b/s , herbata z cytryną.

Wtorek
Śniadanie: pieczywo ,masło, serek topiony , wędlina, ketchup/ogórek kiszony b/s , herbata.
Obiad: zupa ogórkowa z ryżem, sznycel w/p , ziemniaki, buraczki zasmażane, kompot .
Podwieczorek: weka z kremem czekoladowym, masło, chrupki , herbata owocowa.
Środa
Śniadanie: płatki kukurydziane na mleku, pieczywo , masło, serek z cebulką, herbata .
Obiad: zupa ziemniaczana, potrawka z indyka, kasza, surówka z marchewki, kompot.
Podwieczorek: kanapka z wędliną , masło , ketchup, sałata zielona, herbata.
Śniadanie: pieczywo, masło, pasztet lub dżem, kakao wymiennie herbata.
Obiad: krupnik, spaghetti, kompot.
Podwieczorek: ciasto , budyń.
Piątek
Śniadanie: pieczywo , pasta rybna lub serek ze szczypiorkiem masło, bawarka wymiennie herbata, jabłko.
Obiad : zupa jarzynowa z ryżem, pierogi "ruskie", kompot.

Smacznego .

logo_kuratorium